Gumat thuj se treja 90 perqind 15

Shitet nga: Festim 16 Pri 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gumat jan per gollf 4 numri 15 m+s ver e dimen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim