Iphone 4S Origjinal

Shitet nga: valmir 02 Mar 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Iphone 4S Origjinal full unlock
FOTO Origjinale
Viber +37745612660
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim