Jetbag

Shitet nga: Nori 14 Mar 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bagazh 330 litra, mbajtese per dy pale ski dhe shufrat mbajtese per Opel Corsa D
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim