Jon shit flm merrjep

Shitet nga: Arton 01 Tet 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me gjith goma 185.60r14 shum te mira kontakt edhe viber +38649212119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim