KERKOJ GOMA REZERVE PER PEUGEOT 307

Shitet nga: xxxx 18 Shk 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
KERKOJ GOMA REZERVE PER PEUGEOT 307 ME BAJTSEN PERFUNDI SE ME KA RA RUGES GOMA KOMPLET ME BAJTSEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim