KESKIN fellne per mercedes audi bmw me goma treja

Shitet nga: Enis 09 Sht 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne KESKIN 2 jan 18x8.5 dhe 2 jan 18x9.5 me goma treja conentinalMercedes fiat golf bmw audi a4 a6 a8 passat jetta bora ml320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim