Kabllo per ndezje veturave

Shitet nga: kabllo 17 Shk 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten kabllot per ndezje te veturave te ardhura nga Zvisra,
shume kualitet.


Tel, viber, +37744117744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim