Kapak per fellne te Mercedesit

Shitet nga: fellne 11 Tet 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 kapak per fellne te Mercedesit, çmimi 10 euro 4 copa.
Mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim