Kapak per fellne te vw

Shitet nga: F 04 Shk 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kapak per fellne te vw origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim