Kapaka te bandashav r16

Shitet nga: Erzen 03 Dhj 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kapaka per bandasha te volkswagenit r 16 orgjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim