Kater goma te veres 235/55/17

Shitet nga: Mentor 01 Pri 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten kater goma te veres 235/55/17

Gomat jane NEXEN N8000, shume pak te perdorura.

Shiten komplet (kater cope) me per vetem 150 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim