Kerkoj goma te dimrit 185/55/14ose165/65/14 ose..

Shitet nga: privat 28 Mar 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
URGJENTkerkoj urgjent goma te dimrit 185/55/14 ose 165/65/14 ose 185/60/14 URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim