Kerkoj goma per dimer 175/65/r14

Shitet nga: goma 25 Nën 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
kerkoj goma temira per dimer pa bandasha vetem goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim