Kerkoj radio per veture

Shitet nga: Agon 31 Jan 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj radio per veture me qmim te volitshem ska lidhje firma vetem me qene ne gjendje te rregullt . Ofertat mund ti dergoni ne numrin teelefonit +38649888745(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim