Kuke per golf 4

Shitet nga: berati 17 Shk 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes kuken per Gollf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim