Letnje gume 13 i 14

Shitet nga: Marko 17 Tet 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Prodajem nove letnje gume iz Italije MARANGONI imam 4 kom 185/65/14 2 kom 185/60/14 i 2 kom 175/70/13. cena je 26 eura po komadu. Ako neko hoce sve cena je manja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim