MARANGONI 225/45/17 94Y

Shitet nga: Djuk 12 Sht 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 tires Marangoni 225/45/17 94Y tires EXTRA LOAD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim