Mercedes Fellne 18 -05

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fellne 13 Mar 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 18 coll me goma të veres
Per ma shum kontakto ne numrin
+38649816462 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim