Michelin 195/65/15

Shitet nga: Goma 22 Shk 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma Michelin 195/65/15 viti 2014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim