Micheling

Shitet nga: Bujari 20 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gomat me bandasha per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim