Mishelin Alpin 4

Shitet nga: Mishelin Alpin 4 01 Jan 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gume u dobrom stanju !! 2 x 205-55-16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim