Mishelin

Shitet nga: privat 23 Nën 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e dimrit qmimi 70 euro per kater cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim