Motor per Mercedes

Shitet nga: Milaim 22 Krr 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet motori per mercedes benz tip 220D
Kubikazha:2197 cm3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim