Nderrohen

Shitet nga: Rinor 22 Tet 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose nderrohen gumat fulda 255/55/18 ndrrim me guma 17 per Grande cheroke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim