Ndrrim

Shitet nga: agimi 30 Mar 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Nderroj fellnet e aluminit me ato te hekurit per golf 4 15"

vrejtje fellnet njera e re ,dy jan pak e njara ma shum e lenduar rregullohen .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim