Ndrrim

Shitet nga: agimi 01 Pri 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ndrroj fellnet e golf 4 15" me te hekurit
vrejtje jan pak te domtueme por rregullohen
1 e re
2 pak
1 pak ma shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim