Nje Gom me Bandash 195 65 15

Shitet nga: beka 28 Shk 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Nje Gom me Bandash per arsye se spo mbon ne kerr temin mka ardh prej jashti qmimi 50 evro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim