Origjinal Alufelge për Audi Dezent 17 coll

Shitet nga: Ariani 28 Gsh 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Audi Alufelge per A3 A4 A6 Q5 5x112 ET 56
Fellnet jan Origjinal nga Q5shi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim