Origjinal Rover Fellne/Felgen 15", LK 5x100

Shitet nga: Arbër 20 Pri 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet seti i Fellneve/Felgen origjinal të markës Rover, me madhësinë e vrimave 5x100. Fellnet janë 15 zoll, janë shumë të ruajtura dhe në gjendje të rregullt. Vijnë me goma të montuara të markës Good Year 195/65/15, por dy nga ato goma nuk jane më per tu perdorur (profili ju është fshi). Perveq gomave te montuara, vijne edhe 4 goma tjera të verës, poashtu të përdorura me dimension 205/65/15 (shih fotot).
Madhësia e vrimave 5x100 është e njejtë edhe për këto vetura:

A2 8Z
A3 8L
S3 8L
TT/TTS 8N
Polo 5 9N
Golf 3/Vento / Cabrio 1HX0/1EX0
Golf 3 Variant 1HX0F
Golf 4 / Bora / Variant 1J
Beetle 9C
Beetle Cabrio 1Y
Corrado 53i
Passat incl. Variant 35i
Passat Synchro incl. Variant 35i-299
Rover
Ibiza 6L
Toledo (110KW) 1L
Toledo II / Leon 1M
Le Baron AJ
Shelby GTS
Saratoga Saratoga
Daytona Daytona
Neon SN7C/SA7C/SM7Y/PL
Stratus YX/JX/JA/M*6*
Voyager (mit Serie 14-Zollbereifung!) GS
Sebring JR
PT Cruiser PT
Pontiac Fiero
Fabia 6Y
Octavia 1U
Audi A3 8L
Audi TT
VW Golf IV
VW Golf IV Variant
VW Bora
VW Bora Variant
VW New Beetle
Skoda Oktavia
Skoda Oktavia Combi
Seat Toledo
Seat Leon
Toyota etj.

Për çdo informatë shtesë, mund të me kontaktoni përmes emailit apo edhe telefon/viber!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim