Pajisje veres allufelge SAVA nr. 175 65R14

Shitet nga: Fitim Berisha 16 Gsh 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Pajisje jon me qante edhe pa pordhorun guma osht 14 Zoll treja prej gjermanis jon ardh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim