Pasat per pjes 2 1.8i -90

Shitet nga: Mervani 06 Shk 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Pjes per pasat 2 dhe 3 te sa po ardhur nga gjermanija dhe pjes tjera rezerv,
dritat dhe pjes e tjera shum te rujtne te pasatit edhe braniku shum i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim