Patika-Puma

Shitet nga: Patika-Puma 23 Qer 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Patika-Puma te reja te ardhura nga gjermania jan shum te mira per me.Shum.info044783972 dhe ne 049635527 +viber mundsi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim