Per bmw 17she bej ndrrim me fellne per audi

Shitet nga: Kola 02 Mar 02:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17she per bmw
Viber 037744255811
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim