Pjes origjinal per Nissan

Shitet nga: Avensis D4-D 10 Jan 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes origjinal Alufellne per Toyota Avensis 16" fellnet jan te kesaj veture ne foto me bulona origjinal dhe qels special kunder vjedhejes,

Shes Navigacion system satelite GPS me CD ,origjinal per Toyota viti 2005 Toyota Land Cruiser D-4D 3.0 ccm ,viti 2003 - 2006,
Toyota Prado D-4D 3.0 ccm ,viti 2002 - 2005,
Toyota Avensis D-4D 2.0 ccm ,viti 2001 - 2006,
Toyota Rav-4 D-4D 2.0 ccm ,viti 2002 - 2005,
Toyota Corolla D-4D 2.0 ccm ,viti 2002 - 2006,

Nissan Patrol D-4.2 6 cylinder
Nissan Sunny D-2.0
Nissan Primiera D-2.0
Nissan Almera =TINO D-2.0
NISSAN TERRANO 2.7

HONDA 2.2 i-CDTI

MAZDA 323 , 626 ,DIESEL DHE BENZIN

ROVER 75

CHRYSLER VOYAGER 3.3 BENZIN

Te interersuarit mund te lajmrohen ne Tel: 044 / 049 131 031

Apo te vizitoni faqen tone : http://nisanservice.weebly.com/


PER TI KERKUAR PJESET TONA ME LEHT

NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : NISSAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim