Pjes per opel corsa A 91-90 per dy modelet A

Shitet nga: Bujar 30 Krr 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes pjes per opel korza aA 91
Viber+386-49-456-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim