Pjese per Audi

Shitet nga: arber 25 Nën 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes jastakun e amortizerit te par per audi 100 cc 15 euro si dhe 4 goma te dimrit me bandash te hekrit si dhe rotkapnet bandash jon per polo me 5 bira 14 coll per me shum na kontaktoni ne nr e tel 044 489 333 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim