Polirim i Fellneve

Shitet nga: Gzim 27 Tet 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kryejm kete Sherbim

Ngjyrosjen e Fellneve
Bejme Polirimin e Fellneve/ Rrethin, po ashtu simas deshires edhe komplet Fellnen.
Punimin e Rrethit te fellneve, shih fotot

E shum sherbime tjera

Kontakti: VIBER +344/44-706-598
049-541-037, 045-678-581

Qmimi sipas marrveshjes
Qmime te VolitshmeNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim