Pompe elektirke per goma

Shitet nga: Ali 09 Dhj 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet pompa elektrike per fryerjen e gomave te vetures me gjithe bocen qe permban shkume, dhe perdoret ne rast nevoje!
Eshte e re dhe e paperdorur!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim