RISIIIIIIIIIII. Aksion I MADH -30% ZBRITJE DERI..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Buqa 05 Nën 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

799 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE 20 COLL 5X120 BMW
044 404 755
049 404 755
www.autobuqa.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim