RISIIIIIIIIIII. Aksion I MADH -30% ZBRITJE DERI..

Shitet nga: liridon 16 Mar 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NR.20 COLL
5X120

74.1
BËJN PËR BMW X5 +X6
PA GUMA
TË ARDHURA NGA GJERMANIA

PER ME SHUM INFO .WWW.AUTOBUQA.COM

PRIZREN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim