RISIIIIIIIIIII. Aksion I MADH -30% ZBRITJE DERI..

Shitet nga: liridon 31 Mar 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NR.14 COLL
4X100
ET 35
57.1
BËJN PËR POLO «2000 GOLF-2 + 3 OPEL
PA GUMA
TË ARDHURA NGA GJERMANIA

PER ME SHUM INFO . WWW.AUTOBUQA.COM

PRIZREN
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim