RISIIIIIIIIIII. Aksion I MADH -30% ZBRITJE DERI..

Shitet nga: liridon 16 Mar 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NR.15 COLL
4X100
ET 35
57.1
BËJN PËR GOLF-2+3 POLO«2000 OPEL
PA GUMA
TË ARDHURA NGA GJERMANIA

PER ME SHUM INFO .WWW.AUTOBUQA.COM

PRIZREN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim