RISIIIIIIIIIII. Aksion I MADH -30% ZBRITJE DERI..

Shitet nga: liridon 03 Qer 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NR.15 COLL
4X108
ET 35
65.1
BËJN PËR PEOGOT
PA GUMA
TË ARDHURA NGA GJERMANIA

PER ME SHUM INFO .WWW.AUTOBUQA.COM

PRIZREN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim