RISIIIIIIIIIII. Aksion I MADH -30% ZBRITJE DERI..

Shitet nga: liridon 16 Mar 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NR.20 COLL 5X120 74.1
BËJN PËR BMW X5 +X6 PA GUMA TË ARDHURA NGA GJERMANIA
PER ME SHUM INFO
.WWW.AUTOBUQA.COM PRIZREN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim