RROTKAPNE PER MERCEDES 15"

Shitet nga: Behari 26 Jan 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 5 rrotkapne (kapak per rrota) per Mercedes si (190, 200, 250, 300 etj). Rrotkapnet jane per goma 15", Çmimi 4 euro copa (20 euro komplet).

Rrot kapne, kapak, kapaka, bandash, fellne, rrota, rota
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim