RROTKAPNET ORGJINAL PER VW

Shitet nga: JETON 05 Mar 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES RROTKAPNET ORGJINAL PER PASSAT JAN 15 JAN SHUM TE RUJTNE SHIHEN EDHE NE FOTO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim