Reklam wv

Shitet nga: reklama 20 Mar 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes reklamen e WV ne gjendje te rregullt punon ika dritat mrena e ardhur nga zvicrra osht original shum e mir mund ta shihni vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim