Rotkapne nr14

Shitet nga: xx 22 Mar 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes rrotkapnet nr14 citroenit 30euro i shes per arsyje se ja kom ngjit fellnet nuk me duhen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim