Rrot kapne R16 Opel Astra H

Shitet nga: kastriot 08 Krr 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2copa rrotkapne per Opel Astra H orgjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim