Rrotkapne 16 per golf

Shitet nga: 049642073 18 Tet 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes rrotkapne 16 per golf te ardhura nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim